Тягач MAN TGX 18.440

Цена: 21000$

Рік випуску 2011.

Пробіг 905 тис. км.

Двигун - 10,5 л.,360 к.с.Euro 5.

КПП :Механічна 8-ми ст.(ZF). Підвіска: рессора\пневмо.ABD, ABS.ESP.

Гідравлична система в комплектації.

Свіжопригнаний.

MAN TGX.

Компанія MAN пропонує цілих три види комплектації кабіни для тягача TGX: XL, XLX і XXL. Кожен варіант по-своєму підходить для певних цілей перевезення.

                                         КАБІНА XL
Незважаючи на те, що це найкомпактніший варіант, комплектація забезпечує водія необхідною комфортом. До речі компактність не заважає кабіні залишатися при цьому просторою. Тут вбудована дуже зручне ліжко доступ до якої не викликає труднощів. Ця версія відмінно підійде для не самих тривалих перевезень на регіональному рівні.

 

                                                                                  КАБИНА XLX

Збільшена модифікація від XL. Ця кабіна має достатню висоту для того, щоб стати в повний зріст. Інтер'єр приємно радує і за рахунок комфортної обстановки дозволяє, не напружуючись перебувати в кабіні навіть долаючи довгі відстані. Присутні зручні ящики і полиці для різного роду речей. Так само, як і в попередній версії є ліжко, але тут вже при бажанні можна замовити і другу.

                                        КАБИНА XXL
Сама назва вже багато нам каже. З трьох вона сама габаритна і містка. Більш того вона є найбільшою з усіх доступних в Європі. Дві речі, які хочеться відзначити в інтер'єрі авто - величезний простір і невимовний комфорт.

Наприклад, модифікації для далеких рейсів XXL мають внутрішню висотку близько двох метрів, завдяки чому водій може встати в повний зріст. Багажних відсіків і полиць тут теж вистачає - складай і бережи що завгодно. Є додаткова спальна полиця - до речі, зроблена у формі гамака.
                                          ДВИГУН
Відмінною особливістю всіх вантажівок MAN TGX є наявність дизельних двигунів об'ємом 10,5 або 12,4 літра. Потужність при цьому може коливатися від 360 до 440 конячок в першому випадку, і 480-540 л.с. у другому. Однак і це ще не межа - відомі моделі, на які встановлювався восьмициліндровий V-подібний двигун об'ємом 16,2 літра і потужністю 680 к.с.
                                        Трансмісія
Для більш досконалого перемикання передач на подібні тягачі ставлять трансмісію типу offroad. Це дозволяє зберігати максимальну динаміку навіть при повній завантаженості. Механічна коробка ZF в MAN TGX має 16 ступенів і обладнана гідравлічним приводом MAN Comfort Shift® і системою перемикання Servo Shift®.
На вибір вища передача - прискорює або пряма. Автоматизована система КПП ZF MAN TipTronic® працює в радіусі дванадцяти ступенів. Наявність такої коробки дозволяє знижувати споживання палива. Гібридна версія трансмісії MAN TipMatic® також сприяє меншому витраті.
                                     ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА
Досить надійна система з наявністю EBS і опціонально оснащується системою ESP захищає не тільки водія, але і збільшує надійність всієї машини і вантажу, що перевозиться. Гальмувати також м'яко як стартувати дозволяють вентильовані диски і двоконтурна пневматичної системі з керованою електронними приладами за допомогою допоміжного гальмування.

Такі прилади роблять гальмівний шлях не тільки спокійним, але і скорочують його до мінімуму. Стійкість, безпеку і зносостійкість покращилися за рахунок гальмівного сповільнювач, що працює автоматично. Опція MAN BrakeMatic® допомагає зберігати стабільну швидкість при русі під гору.
                      Технічні характеристики
MAN TGX 10.5 MT Дизель 10520 см³ 360 к.с. Механічна 16ст. - 100
MAN TGX 12.4 MT Дизель 12400 см³ 480 к.с. Механічна 16ст. - 100
MAN TGX 16.2 MT Дизель 16200 см³ 680 к.с. Механічна 16ст. - 100

Наши партнеры

ГРІНХАРВЕСТ

Оставьте свой номер телефона и мы с Вами обязательно свяжемся!

Введите корректные данные