Плуг оборотний Lemken Vari Diamant 140 (Лемкен)

Цена: 12 000 €

Рік випуску 2005.

6-ти корпусний.

З предплужниками.

Свіжозавезений. В Україні не працював.Проведена передпродажна підготовка. Забезпечуємо відповідною літературою. Доставка в господарство.Також в наявності багато іншої техніки без пробігу по Україні.

Плуг Lemken Diamant 140

При досконалої і практично бездоганною оранці якість обробки, продуктивність, витрата палива і навантаження на механізатора знаходяться в залежності один від одного. Плуг Lemken Diamant 140 оснащений сучасними інтелектуальними системами і механізмами, які забезпечують контроль основних параметрів роботи і максимальну простоту управління. Щоб стати власником розумного агрегату, слід звернутися до ПП «Агро-Текс плюс» і купити плуг Lemken Diamant 140.

Нерегульований підсилювач тяги - додаткова опція

Плуг Lemken Diamant 140 додатково оснащується нерегульованим підсилювачем тяги:

Додатковий гідравлічний циліндр переносить вагу на задню вісь трактора. Тим самим посилюється зчеплення трактора з грунтом;
Таке «розумне баластування» скорочує буксування, завдяки чому економиться паливо.
Оптимізація роботи водія трактора

За допомогою електронної системи управління розворотом TurnControl водій трактора може налаштувати основні функції плуга (зокрема, нахил плуга, його оборот або тиск підсилювача тяги) прямо з кабіни трактора.

При натисканні відповідної кнопки на панелі управління кут нахилу плуга Lemken Diamant 140 встановлюється на обрану величину, причому необхідність в додатковому механічному регулюванні відсутня. Всі настройки можна зберегти для подальшого використання.


Наши партнеры

ГРІНХАРВЕСТ

Оставьте свой номер телефона и мы с Вами обязательно свяжемся!

Введите корректные данные