Про нас.

 

 

Про нас

Ми живемо в дуже непростий та цікавий час – час, коли технології змінюють світ з неймовірною швидкістю. Для того аби бути успішним в таких умовах, слід розвиватись разом із ним!

Україна має все для того, щоб стати однією з найбагатших аграрних країн світу. Адже в арсеналі кожного з наших потенційних клієнтів є найголовніші інструменти для досягнення успіху – рідна родюча земля, працелюбність, наполегливість і талант.

Завдання ж приватного підприємства «Агро-Текс Плюс» залишилось незмінним за п'ятнадцять років його існування на ринку – забезпечити всіх аграріїв ефективною та високопродуктивною технікою для отримання високих врожаїв.

Ми знайшли досить непростий, але дуже цікавий шлях розвитку. Знання проблем і потреб наших клієнтів, а також чітка орієнтація в можливостях партнерів, дозволили створити потужну компанію на аграрному ринку Вінниці та України.

ПП «Агро-Текс Плюс» займається імпортом уживаної (б/у) сільськогосподарської техніки від закордонних виробників (зокрема Claas, Lemken, John Deere, Kuhn, JCB). Різноманітність товару дуже велика – від міні-комбайнів до сучасних та найпотужніших моделей зернозбиральної/кормозбиральної техніки, різного виду сільськогосподарських знарядь.

За 15 років роботи на товарному ринку підприємство «Агро-Текс Плюс» встигло зарекомендувати себе надійним і стабільним партнером. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які завжди докладуть максимум зусиль, аби найкраще зрозуміти побажання та потреби клієнтів. Ми прагнемо, щоб співпраця компанії з аграріями принесла користь у досягненні спільної мети!

ПП «Агро-Текс Плюс» має чітку й налагоджену систему перевезення негабаритної сільськогосподарської техніки з-за кордону. Також компанія бере на себе відповідальність за перевезення машин та знарядь по території Україні в господарства клієнтів.

Підвищена швидкість доставки – важливий фактор для розвитку підприємства та покращення показників продуктивності праці. Тому за останні два роки було прийнято рішення збільшити автопарк з двох до чотирьох вантажівок, на яких професійні водії з багаторічним досвідом роботи без ускладнень і своєчасно поставляють сільгосптехніку.

 

Почему именно мы?

Счастливых клиентов

754

Продано техники

717

Постоянных клиентов

750


Наши партнеры

ГРІНХАРВЕСТ

Оставьте свой номер телефона и мы с Вами обязательно свяжемся!

Введите корректные данные