KRONE BIG X V8 (Кроне) кормозбиральний комбайн

Цена: 150 000 €

Рік випуску 2009.
Напрацювання 1470х1210 м.ч.
У комплекті з жаткою KRONE EASYCOLLECT 7500. 7,5 м.

Підборщік валків KRONE EASYFLOW 3001
Двигун 570 к.с.
Розмір гуми: передня 900/60 R 32 MICHELIN, задня 710/55 R 30 MICHELIN.
Виробник Німеччина.

Свіжозавезений. В Україні не працював.Проведена передпродажна підготовка. Забезпечуємо відповідною літературою. Доставка в господарство.Також в наявності багато іншої техніки без пробігу по Україні.

Krone-BiG X V8
Фірма KRONE представила BiG X V8, абсолютно нову концепцію комбайна з точною довжиною різання. Особливостями такої інновації стали, наприклад, потужність двигуна до 1000 кінських сил, ширина захвату понад 10 метрів і швидкість руху по дорозі 40 км / год (в серійному виконанні).

Завдяки новаторській концепції гідростатичного приводу і характеристикам руху, як у легкового автомобіля, кормозбиральний комбайн Krone-BiG X V8 на більш низьких оборотах двигуна рухається швидше, що дозволяє економити до 25% палива. Не менш важливі конструктивні особливості техніки - гідравлічний привід пресових вальців і можливість налаштовувати довжину різання з кабіни, не перериваючи руху. Щоб стати власником дійсно надійного і високопродуктивного агрегату, слід звернутися до ПП «Агро-Текс плюс» і купити комбайн Krone-BiG X V8.

В результаті всього вищезгаданого отримуємо симбіоз новітніх технологій, високий рівень робочого комфорту й інший важливий аспект - якості подрібнення високого рівня. Одним з показових прикладів компетентності компанії KRONE є вдале стикування двох двигунів різної потужності і вдалося реалізувати в комбайні BiG X 800.

Всі перераховані факти підтверджують те, що протягом десятиліть саме компанія KRONE є законодавцем мод технічного розвитку техніки для заготівлі основного корму.


Наши партнеры

ГРІНХАРВЕСТ

Оставьте свой номер телефона и мы с Вами обязательно свяжемся!

Введите корректные данные