Телескопічний наватажувач John Deere 3415 (Джон Дір 3415)

Цена: договорная

 

  • Рік випуску 2008.
  • Напрацювання 2200 м.ч.
  • Вантажопідйомність 3,4 т.
  • Стріла 7,5 м. Ковш 3 куб.110 к.с.

 

Телескопічний навантажувач John Deere традиційно поєднують в собі всі основні критерії продукції бренду: високий рівень надійності, ефективності, потужності і продуктивності, а також перевірену часом якість. На сьогодні найбільшою популярністю користується модель John Deere 3415. Щоб стати власником такої високопродуктивної техніки і купити навантажувач, звертайтеся до ПП «Агро-Текс Плюс»!

Навантажувач John Deere 3415 має спеціально розроблену жорстку раму для витримування великих навантажень, а спеціальна система розпізнавання навантажень дозволяє значно збільшити стійкість і продуктивність машини.

Навантажувач John Deere 3415 цілком здатний підняти вантаж вагою 3 тонни на висоту 7 метрів. Двигун потужністю 115 кінських сил дозволяє з легкістю впоратися з усіма завданнями. При цьому модель може мати як автоматичну, так і механічну коробку передач.

Телескопічний навантажувач John Deere 3415 є досить компактним і маневреним, а тому використовується не тільки для сільськогосподарських / будівельних робіт, але і для навантаження товарів в складських приміщеннях.


Наши партнеры

ГРІНХАРВЕСТ

Оставьте свой номер телефона и мы с Вами обязательно свяжемся!

Введите корректные данные