Оприскувачі

Роботи по внесенню основний підгодівлі і хімічної прополки в Україні традиційно проводяться авіацією. Але це дуже витратна і не у всіх випадках ефективна організація агрохімічних робіт. До того ж обприскування з літаків завдає шкоди екології! З висоти польоту неможливо точно розрахувати межі запилення, і вітер робить свою справу.

Розпорошувати з літака або купити обприскувач?
Деякі аграрії приймають рішення відмовитися від застосування авіації не тільки з міркувань економії, а й через прагнення до більш ефективного точкового методу внесення хімічних препаратів. При вирощуванні зернових культур застосування такої технології підвищує їх врожайність і покращує якість врожаю. В результаті вибір передбачливих хліборобів падає на самохідний високопродуктивний обприскувач. Стати власником такої надійної і сучасної техніки сьогодні може кожен, хто звертається до ПП «Агро-Текс Плюс».

Обприскувач - незамінна машина, яка є кращою альтернативою повітряному транспорту, а багато в чому перевершує його. Це особливо помітно в економії: витрати на закупівлю хімічних препаратів і виробничі витрати в порівнянні з авіаційним методом знижуються в півтора (!) Разів.

Купити обприскувач самохідний - оптимальне рішення
Самохідні установки істотно виграють перед причіпними обприскувачами, які до сих пір використовуються на багатьох підприємствах. Господарству набагато ефективніше і вигідніше перейти на «самохідки». Причини цього полягають в характеристиках цих обприскувачів:

велика продуктивність;
в рази менше витрата хімічних засобів;
рідкісні випадки поломок;
легкий і швидкий перегін;
відсутність проблем з ремонтом і запчастинами.
Щоб скоротити частку живої праці, слід купити обприскувач
Одна з найактуальніших проблем аграрного господарства нашої країни - постійний брак кадрів: отримавши освіту, молодь неохоче їде працювати в сільську місцевість. Цікаво, що вирішити цю проблему частково допоможе наземний сільськогосподарський обприскувач. Справа в тому, що для роботи на ньому необхідно всього одна людина, і зовсім не потрібні вільні трактора! У разі поломки він завжди зможе дістатися до місця ремонту самостійно.

В середньому за сезон за допомогою обприскувача можна обробляти по 15 тис. Га, аби окупити витрати на придбання машин за половину сезону.

До всіх переваг самохідних сільськогосподарських обприскувачів можна додати ще одну - здатність працювати при будь-яких погодних умовах. Нерідко негода вирує саме в той період, коли рослини на полях потребують не тільки захисту, але й підгодівлі. У таких важких умовах самохідний обприскувач є незамінним помічником. Пневматичні колеса, якими він оснащений, дозволять йому пройти скрізь: розкисла під дощами і вітрами дорогах і полях.

Кваліфіковані фахівці ПП «Агро-Текс Плюс» допоможуть аграріям у виборі кращої сільськогосподарської техніки, а отже, надають можливість придбати обприскувач вищої якості!


Наши партнеры

ГРІНХАРВЕСТ

Оставьте свой номер телефона и мы с Вами обязательно свяжемся!

Введите корректные данные