Пропонуємо купити фронтальний навантажувач

02-09-2016
Пропонуємо купити фронтальний навантажувач

За даними статистики, друге місце на європейському ринку будівельно-дорожньої і сільськогосподарської техніки продовжують стабільно утримувати колісні та гусеничніфронтальні навантажувачі, поступаючись першістю одноківшевим екскаваторам. З огляду на те, що компанії-виробники регулярно оновлюють виробничі лінії, ПП «Агро-Текс плюс» пропонує фронтальні навантажувачі високого рівня якості та надійності.

Чому доцільно купити фронтальний навантажувач?

Що привело фронтальні навантажувачі на передові позиції ринку спецтехніки? Цю ситуацію пояснює низка факторів. При відносній простоті конструкції фронтальні навантажувачі володіють високою продуктивністю роботи та відмінною маневреністю, мобільністю й транспортабельністю.

Що краще купити - фронтальний навантажувач чи екскаватор?

В порівнянні з гідравлічними екскаваторами у фронтальних навантажувачів в 2-2,5 рази більше співвідношення вантажопідйомності до експлуатаційної масі, причому їх питома вага вартості, що співвіднесена з одним кубометром обсягу ковша, в 1,5-2 рази менша! Зразкові характеристики питомої потужності, маневреності й мобільності дозволяють всього лише одній машині виконувати всі транспортні та навантажувально-розвантажувальні операції.

При рівному з екскаватором об'ємі ковша у фронтального навантажувача вищі показники за величиною відривного зусилля на кромці робочого агрегату. При цьому гідравлічний екскаватор та фронтальний навантажувач мають приблизно однаковий коефіцієнт ступеня заповнення ковша.

Перед тим, як купити фронтальний навантажувач, слід знати…

Машини середнього, а частіше – преміального сегментів задіяні головним чином у видобувних компаніях, де від техніки вимагаються високі надійність і ресурс. В даному випадку застосовують переважно важкі фронтальні навантажувачі (з об'ємом ковша від 5 м3), в той час як у будівництві поширені здебільшого моделі з ковшами об'ємом 2-3,5 м3.

Найбільш затребуваним різновидом додаткового обладнання до фронтального навантажувача є палетні вила. Окрім цього, користуються попитом підмітальні щітки, механізовані захвати та ковші збільшеного об'єму (для вантажів невеликої щільності).

При виборі фронтального навантажувача покупець перш за все враховує його вантажопідйомність, а також доступність витратних матеріалів/запчастин, забезпечення сервісної підтримки, застосування двигунів відомих марок. Останнім часом все більше уваги приділяється витратам палива та вартості обслуговування машини. Найголовніше в процесі вибору – виходити з того, в якій галузі належить використати фронтальний навантажувач.

Фахівці ПП «Агро-Текс плюс» допомагають клієнтам обрати найбільш оптимальну модель сільськогосподарської техніки. Консультація з професіоналами – можливість придбати високопродуктивний та дійсно незамінний фронтальний навантажувач!


Наши партнеры

ГРІНХАРВЕСТ

Оставьте свой номер телефона и мы с Вами обязательно свяжемся!

Введите корректные данные