Massey Ferguson 38 (Масей Фергюсон) зернозбиральний комбайн

Цена: 35 000 €

Рік випуску 1995.
Напрацювання 3500 м / ч.
У комплекті з жаткою 6,1 м. Ріпаковий стіл. Транспортний візок.
Двигун Valmet, 7,4 л.265 к.с.
Зерн.бункер 7900 л.
Виробник Німеччина.

На Україні не працював.Проведена передпродажна подготовка.Забезпечуємо відповідною літературою. Доставка в хозяйство.Также, в наявності багато іншої техніки без пробігу по Україні.

 

Комбайн Massey Ferguson 38 - це машина, як не можна краще підходить для потреб великих / середніх господарств, однаково добре працюючи на збиранні як зернових культур, так і сої, гороху, ріпаку, насінників трав, а також кукурудзи та соняшнику. Щоб купити комбайн такого типу і переконатися в його високій якості і продуктивності, досить звернутися до ПП «Агро-Текс Плюс»!

Конструктивні особливості жатки Powerflex відкрили новий підхід до підвищеної якості прибирання. Абсолютно рівне зрізання і рівномірна подача інформації, що збирається культури істотно прискорюють роботу. Таким чином, з зернозбиральних комбайном Massey Ferguson 38 збору врожаю стає набагато чистіше, причому втрати зменшуються в кілька разів!

Система обмолоту забезпечує якомога більш щадну обробку зерна. При цьому секретом підтримки високої якості зерна є система непрямого приводу молотильного барабана стає гарантією його високої потужності навіть при досить повільному обертанні і дуже великому обсязі пропонованого матеріалу.

Відзначимо, що вісокоінерційній молотильний барабан і посилене підбарабання цього апарату при будь-яких умовах сприяють високій якості обмолоту.

Бортова система управління комбайном, оснащена сенсорним терміналом, значно полегшує працю оператора. Система Datavision стає головною умовою для досягнення максимально можливого рівня ефективності роботи комбайнера і Massey Ferguson 38.


Наши партнеры

ГРІНХАРВЕСТ

Оставьте свой номер телефона и мы с Вами обязательно свяжемся!

Введите корректные данные