Плуг оборотний Lemken Vari Diamant (Лемкен Вари Диамант)

Цена: 21000 €

  • Рік випуску 2006.
  • 7-ми корпусний, 5 + 1 + 1.
  • Система захисту-пружини.
  • Суцільні відвали.
  • Стан рами - відмінний, без зламів і зварювальних швів.

Свіжозавезений. В Україні не працював.Проведена передпродажна підготовка. Забезпечуємо відповідною літературою. Доставка в господарство.Також в наявності багато іншої техніки без пробігу по Україні.

Плуг Lemken Vari Diamant

Великі господарства пред'являють підвищені вимоги до напівнавісних оборотних плугів для обробки значних площ. Адже такі показники, як урожайність, збереження вологи і дотримання сівозміни мають велике значення для кожного з користувачів плугів. Якщо Вам потрібен такий високопродуктивний потужний сільськогосподарський агрегат, просто зверніться до фахівців ПП «Агро-Текс плюс»! Отримавши професійні поради з питань вибору техніки, Ви зможете купити плуг Lemken Vari Diamant.

Міцна рама цього плуга виготовлена ​​з легованої сталі прямокутного профілю з дрібнозернистою структурою металу і товщиною стінки 10 мм. Саме така конструкція забезпечує хорошу жорсткість і тривалий термін служби плуга при його мінімальній вазі. Пластини, на які встановлені кронштейни корпусу Lemken Vari Diamant, кріпляться до рами за допомогою болтів. В результаті досягається виняткова точність посадки деталей і високу межу витривалості несучої конструкції.


Наши партнеры

ГРІНХАРВЕСТ

Оставьте свой номер телефона и мы с Вами обязательно свяжемся!

Введите корректные данные