Плуг оборотний Vogel & Noot

Цена: 33 000 €

Рік випуску 2009.
Кількість корпусів-10.
Суцільні відвали.
Стан рами - відмінне, без зламів і зварювальних швів.
Країна виробник Німеччина.

Свіжозавезений. В Україні не працював.Проведена передпродажна підготовка.Забезпечуємо відповідною літературою. Доставка в господарство.Також, в наявності багато іншої техніки без пробігу по Україні.

Марка Vogel & Noot з Австрії веде свою історію з 1872 року і сьогодні широко відома у багатьох країнах світу. Щорічно проводиться більше 5000 плугів, більше 3000 інших сільгоспзнарядь, з яких близько 80% експортується. Оборотні плуги Vogel & Noot - неодноразово займали перші місця в європейських змаганнях аналогічного обладнання. Плуги виробляються на найсучаснішому заводі в світі, сконструйовані на системах САПР і виконані на центрах c ЧПУ. Зварювальні установки гарантують чисту і якісну зварку. Високоефективна система контролю забезпечує унікальну якість обладнання Vogel  Noot.

 

Матеріал плугів «Vogel & Noot»

На великих площах отвальную обробку грунту можна виробляти досить швидко. Для цього необхідні багатокорпусні, високонадійні плуги. Не менш важлива і їх висока зносостійкість. Стрижнем нового покоління плугів Vogel & Noot є матеріал. Плуги © plus стали світовою маркою. Плуг отримав свою назву - по марці стали. Видатна сталь отримана за рахунок додаткових добавок вуглецю і випускається під назвою Permanit ©. Сталь Permanit © була розроблена спеціально за завданням фірми Vogel & Noot і не має аналогів в світі.

Завдяки додатковому підвищеному вмісту вуглецю в стали Permanit ©, значно підвищилася твердість і зносостійкість конструктивних і швидкозношуваних деталей. За рахунок унікальної технології зміцнення VOGEL & NOOT досягає на передній площині відвалу найвищої твердості, що гарантує максимальну зносостійкість. Задня площину відвалу залишається порівняно м'якою і, отже, має високу в'язкість і ударостійкість. До кожного плуга додається сертифікат на матеріал, який підтверджує найвищу якість. Малий знос і тривалий термін служби означають найвищу економічну ефективність - то, що, в кінцевому рахунку, і потрібно сільгоспвиробнику.

 

Копіювання рельєфу поля

Навісна вісь і гідравлічно керована шарнірна рама забезпечують найкраще копіювання рельєфу поля і безпеку транспортування, навіть для плугів розміру Óplus Herkules. Серійне управління в плаваючому режимі робить хвостову частину рами вільно рухомий. Вентиль, пов'язаний з транспортним візком, автоматично перемикає після опускання плуга гідравлічний шарнір рами в плаваюче положення. Завдяки цьому забезпечується зручне управління і відмінне копіювання рельєфу поля. За вибором, шарнірна рама може управлятися і вручну, (кінцева частина рами може підніматися або опускатися з затримкою) для того, щоб максимально заорати край поля при розвороті. Покращене копіювання рельєфу поля досягається, також, за рахунок овальних отворів для кріплення верхніх рульових тяг.

Транспортний візок серійно оснащується гідропневматичною підвіскою. Завдяки низько розташованій точці тяги плуга знижується небезпека пробуксовки коліс трактора. Одночасно, маючи високо розташовану тягову вісь, плуг може працювати по високій стерні. Регулювання точки тяги проводиться плавно за допомогою регулювального шпинделя. Таким чином, Ви можете орати в складних умовах без бічної тяги.

 

Механізм обороту плуга

Крім істотного поліпшення матеріалу всі моделі плугів серії Óplus оснащені абсолютно новим оборотним механізмом. Більше комфорту, точніша і швидка налагодження забезпечують більш високу якість роботи. Два великих оборотних гідроциліндра забезпечують легкий оборот навіть на похилих полях. Підстроювання під колію трактора виробляється за допомогою зручної направляючої системи. За бажанням можна виконати цю операцію за допомогою гідравліки. Нова регулювання кута нахилу корпусу плуга - для розвороту в обох напрямках. Завдяки спеціальній конструкції VOGEL & NOOT на шпиндель і зворотний вісь діють мінімальні зусилля. Регулювання проводиться зліва і справа, незалежно і безступінчатий.

Наскрізна вісь підвищеної еластичності оптимально сприймає все вібрації під час роботи і транспортування. Велика трубчаста вісь на конічних підшипниках і широка стійка мають досить великі розміри і дозволяють виготовляти навіть шестикорпусний плуги в серії © plus.

Гідравлічна система повернення рами в нульове положення перед обігом плуга поставляється за бажанням замовника. Вона забезпечує більший кліренс плуга і полегшує операцію обороту. Корпус оборотного механізму кований з віссю, запресованої в гарячому вигляді. Кріплення на болтах з пальцем для кріплення гідроциліндра. Це відмінне поєднання для оптимальної роботи і високої надійності. В даний час поставляється тільки для плугів серії XS.

 

 

 

 

Регулювання ширини захвату

Все плуги серійно оснащені механічною системою регулювання ширини захвату. Особливу увагу приділено простоті і великому діапазону регулювання. Залежно від моделі застосовуються такі ступені:

• Малі плуги 28/32/36/40 см

• Середні плуги 32/36/40/44 см

• Великі плуги 36/40/44/48 см

У плугів серії Vario регулювання ширини захвату проводиться гідравлікою з кабіни трактора. Інформація зчитується відразу по стрілці приладу. Точка тяги і ширина захвату першого корпусу плуга відразу підлаштовуються один до одного, так само як всі робочі органи і опорна колесо. Кріплення корпусів і оснастки змонтовано збоку, тому в рамі немає великих отворів, що послаблюють її.

 

Захист від каменів

Цю боротьбу виграє Óplus за допомогою чотирьох систем захисту. Геніальна система монтажу всіх вузлів зовні на рамі плуга Óplus дає можливість використовувати різні системи захисту проти каменів:

Механічна - "зрізний болт"

Зрізні болти - надійне і просте рішення. Під навантаженням зрізний болт зрізається в місці навантаження, і корпус плуга відходить від перешкоди. Тепер потрібно підняти плуг, встановити новий болт і продовжувати роботу.

Напівавтоматична - додаткові пружини

Відхід корпусу при наїзді на камінь відбувається проти зусилля двох спіральних пружин. Це рішення дуже практично, так як корпус плуга при від'їзді назад сам повертається в робоче положення. Зусилля пружини може регулюватися, згідно умов ґрунту, для досягнення оптимальних параметрів спрацьовування захисту. Ця система лише незначно збільшує вагу плуга і може бути встановлена ​​додатково.

Автоматична - ресори або гідроциліндри

Ця система захисту від каменів - найкомфортніше рішення, так як корпус плуга після проходження перешкоди знову постає в робоче положення без перерви в роботі. Рішення, яке відрізняється м'яким відведенням корпусу. Автоматична система з ресорними пружинами дозволяє встановлювати пружини на необхідне зусилля спрацьовування. Автоматична система з гідроциліндрами повністю автоматичне, високо технологічне рішення «Vogel & Noot».

Гідравлічна система замість пружин має гідроциліндри, з'єднані з газовим акумулятором. Тиск гідросистеми можна регулювати плавно з кабіни трактора, що забезпечує максимальну зручність і гарантує постійну якість оранки. При наїзді на камінь корпус плуга вдавлює шток циліндра в газовий акумулятор. Газ стискається і після проходу перешкоди автоматично повертає корпус в робоче положення.

 

 

Форма відвалу і лемеша

Для забезпечення зручності сервісу та ремонту плугів всі рухомі частини мають хороший доступ і просте обслуговування. Нова форма відвалу і лемеша забезпечують низький опір і високу продуктивність, при меншій потужності трактора і низькій витраті палива. Польова дошка - багаторазового використання. Нова форма дошки забезпечує оптимальний напрямок руху. Додаткові грудей відвалу - також багаторазового використання - попереджають знос головної частини корпусу. За рахунок втопленою системи кріплення забезпечується зниження тертя і забруднення кріплення.

 

Система змазки

Вся задня частина плуга оснащена новими мастильними ніпелями, що не вимагають додаткового змащення. Змінні втулки шарнірів виготовлені з високоміцної сталі або високоміцного спеціального пластика. Пальці шарнірів по центрам «затилованние». Завдяки цьому частина мастила залишається в шарнірі. Центральна система мастила - додаткова опція. Завдяки наявності бачка і електронасоса (управління з трактора) центральна система змащує найважливіші, найбільш навантажені, точки. Центральна система мастила - це економія часу і збільшення терміну служби плуга.

 

Виконання «On Land» (По полю)

Плуги VN Óplus Herkules можуть поставлятися і в виконанні «Полем». Переваги: ​​висока продуктивність, найкраще копіювання рельєфу, висока стійкість при транспортуванні. При цій конструкції трактор їде по полю поруч з борозною, тим самим виключаючи ущільнення грунту в борозні. Це дозволяє повністю використовувати всю потужність гусеничних тракторів або тракторів зі спареними задніми колесами. При цьому можлива максимальна ширина тягача до 4,2 м. Передня пара опорних коліс плуга йде в борозні і забезпечує максимальний контроль глибини оранки, а також чисту роботу плуга. Виключається перекидання навколо поздовжньої осі.

 

транспортування

Нова система транспортної блокування плуга легко управляється за допомогою фіксуючого пальця.

 

Додаткове обладнання

важільне кріплення

Дисковий сошник і передплужники «VOGEL & NOOT» зміцнює за допомогою ручного затиску. Наскрізна гнута стійка дозволяє одночасно регулювати обидві сторони за допомогою затискного пристрою. Дисковий сошник встановлюється на потрібну глибину через зубчастий диск. Система регулюється в напрямку руху вперед і назад, в залежності від моделі, що забезпечує налагодження під різні природні умови. Підшипники зовні добре захищені.

передплужники

Застосовуються три типи:

• універсальні, для застосування з будь-якої стерні і цілині

• цілинні, спеціально для роботи на пологих полях по цілині

• спецпредплужнікі, для оптимальної роботи в складних умовах

Запашні углоснимом

Зручна альтернатива передплужників для заорювання стерні.

дисковий ніж

Застосовується для чистової обробки борозни.

груди відвалу

Знижує знос відвалу.

Ніж-розпушувач.

Чи задовольняє нової тенденції розпушування борозни; ефективний при дрібної оранці і глибокому розпушуванні. Має 3 положення по глибині. Зношені деталі замінні.

Колеса.

Транспортне і перекидне опорна колесо: монтуються попереду плуга. Нове положення колеса перед переднім корпусом дозволяє під час оранки вести колесо в межах ширини захвату плуга. Хороше рішення, що підвищує маневреність плуга. Нові переваги з цим колесом при опахіванія перешкод або на краях поля.

Подвійне опорна колесо: Установка глибини оранки без застосування інструменту за допомогою швидкісного запору. Монтується за вибором на останньому корпусі або збоку біля передостаннього корпуса.

Перекидне опорна колесо. Застосовуються металеві і гумові колеса. Плавне регулювання глибини оранки, гідравлічне демпфування для плавного ходу на розвороті. За бажанням поставляється проміжне пристрій для підключення, відкидається на останній борозні.

Перекидне транспортний і опорна колесо: Гумове колесо з особливо міцним кордом. Застосовується в якості опорного колеса і транспортного колеса при русі по дорогах. Легко перекладається з одного положення в інше. Регулювання глибини захоплення бесступенчатая, гідравлічний амортизатор.

корпуси плуга

Знову розроблені форми корпусу плуга розширюють сферу застосування плугів серії Óplus. Різні корпусу гарантують бездоганну роботу в різних грунтових умовах. Якість корпусу плуга визначено технологією виробництва сталі марки Permanit ©. Всі корпуси, змонтовані на плугів серії © plus, мають нову переворотних польову дошку.

WY 400 - сильно вигнутий, гвинтовий універсальний корпус для середніх грунтів, цілинних ділянок і схилів. Особливо легко йде по чистій борозні.

WL 430 - сильно вигнутий гвинтовий подовжений корпус, відмінна вибірка борозни при роботі з шірококолеснимі тракторами, найкраща оранки стерні.

WX 400 - новий корпус для особливо важких грунтів. Малий кут вигину, легкий хід плуга в особливо важких умовах.

WST 430 - смуговий корпус для особливо липких грунтів, гарне подрібнення грунту і вибірка борозни. Пластини легко замінні. Хороша оранки стерні.

Лемеші

Все плуги серії Óplus оснащені новими лемехами. Нова форма лемеші знижує опір і забезпечує спокійний хід плуга. Самозагострювальний ділянку лемеші потовщений, термін служби значно збільшений. Унікальне рішення «VOGEL & NOOT» - поставляється на замовлення спеціальний леміш - різак. Додатковий ніж розрізає землю і забезпечує додаткове подрібнення і кращу подальшу обробку грунту. Завдяки додатковому ножа «VOGEL & NOOT» Ви економите час і гроші.

Гальмівна система

Застосовується гідравлічна або пневматична гальмівна система, в основному, для важких плугів.

Ковзанка

Комфортне економічне рішення для використання ковзанки. Розчіпна пристрій з гідравлічною підвіскою управляється одночасно від переворотного циліндра, не вимагаючи додаткових шлангів.


Наши партнеры

ГРІНХАРВЕСТ

Оставьте свой номер телефона и мы с Вами обязательно свяжемся!

Введите корректные данные