Причіпний оприскувач John Deere 832 ( Джон Дір 832)

Цена: 32 000 €

В наявності 2 од.

Рік випуску 2009. Бочка 3200 л. Штанга 28 м. Кліренс 75 см.Необхідна потужність трактора 80 к.с.Розмір гуми 12.4 R46 KLEBER. Можливість вибору коліс, вузькі, широкі.

Обприскувач John Deere 832

Причіпний обприскувач John Deere 832 відрізняється не тільки красивим дизайном. Ця потужна сучасна машина також встановлює нові стандарти продуктивності, точності обприскування і зручності оператора.

Наділений безліччю інноваційних характеристик, цей причіпний обприскувач має ряд переваг. Так, він дозволяє контролювати напружений графік обприскування і виконувати роботу в строк. Обприскувач John Deere 832 підвищує продуктивність, допомагає контролювати витрати і лідирує серед інших обприскувачів за дотриманням екологічних норм.

Головною перевагою цієї машини є те, що вона виготовлена ​​компанією John Deere - лідером в області виробництва сільськогосподарської техніки. Гарна новина полягає в тому, що купити обприскувач такого високого класу можна і в Україні. Для цього слід зробити тільки один крок - звернутися до ПП «Агро-Текс плюс». Причіпний обприскувач John Deere 832 виправдає всі очікування аграрія!

Завдяки ємності бака 3200 л і ширині захоплення штанги до 40 м цей обприскувач ідеально підходить для великих землеробських фермерських господарств і підрядників, яким необхідно своєчасно проводити роботи по обприскуванню, отримуючи при цьому максимальну продуктивність.

John Deere 832 - відмінний вибір для кожного, кому необхідний надійний, міцний, високопродуктивний обприскувач.


Наши партнеры

ГРІНХАРВЕСТ

Оставьте свой номер телефона и мы с Вами обязательно свяжемся!

Введите корректные данные