Телескопічний навантажувач JCB 535-95 Agri Super

Цена: договорная

  • Рік випуску 2009.
  • Напрацювання 2500 м /г.
  • Ковш 3 куб.
  • Двигун JCB Dieselmax.  74,5 кВт / 100 к.с. TURBO. 4,2 л.
  • КПП 4-speed powershift (4/4).
  • Стріла 9,5 м.  
  • Вантажопідйомність 3500 кг.
  • Максимальний виліт вперед 6.5 м.
  • Вантажопідйомність при повному вильоті стріли 1600 кг.
  • Радіус розвороту-3,7 м.

Свіжозавезений. В Україні не працював.Проведена передпродажна підготовка. Забезпечуємо відповідною літературою. Доставка в господарство.Також в наявності багато іншої техніки без пробігу по Україні.

Телескопічний навантажувач JCB 535-95 (технічні характеристики).
Це повногабаритна техніка, яка використовується для навантаження і вивантаження масивних і великорозмірних вантажів, а також їх транспортування. Навантажувач JCB 535-95 характеризується як продуктивна машина, здатна працювати в будь-яких умовах.

Основною особливістю спецтехніки є її ходова частина. За рахунок потужного шасі забезпечується стійкість при роботі на будь-якому типі підстави в умовах максимального навантаження робочого органу. Всі колеса є керованими, здатними здійснювати поворот, завдяки чому телескопічний навантажувач JCB 535-95 є вельми маневреної технікою. Цьому також сприяють невеликі габарити машини, поліпшена система рульового управління і великий кут огляду з кабіни оператора.

До інших особливостей будівельної спецтехніки відносяться:

великий виліт стріли, що забезпечує ефективність робіт;
міцність і стійкість навантажувача. Додатково стійкість забезпечується розташуванням силової установки - ззаду або збоку навантажувача JCB 535-95;
наявність окремих якостей фронтальних навантажувачів. Несуча конструкція, сполучена шарнірно, не властива телескопічною техніці, проте використовується для моделі 535-95. Це дає погрузчику додаткові переваги в порівнянні з машинами свого класу, серед яких підвищена маневреність і ефективність;
зручна кабіна оператора з великим внутрішнім простором;
велика площа скління кабіни, яка відкриває огляд на 360 градусів. При цьому робочі механізми не зменшують оглядовість, як і корпус машини;
зручність техобслуговування досягається за рахунок спрощення конструкції основних вузлів техніки. Це скорочує час простоїв навантажувача при обслуговуванні, огляді і ремонті елементів.
Технічні характеристики і габарити

вага машини 7,98 т
максимальний вантаж, з яким здатна працювати техніка 3,5 т
гранична швидкість 28 км / год
гранична висота вивантаження 9,5 м
радіус розвороту 3,7 м
обсяг ковша 2,13 м3


двигун
Телескопічний навантажувач JCB 535-95 обладнується силовою установкою Dieselmax, призначеної спеціально для даної техніки. До основних якостей агрегату відносяться: підвищена тяга на знижених оборотах двигуна, економічність за рахунок малого споживання дизельного пального, зносостійкість елементів трансмісії.

значення
Виробник двигуна Dieselmax
Модель JCB Dieselmax
Число циліндрів 4
Потужність 74,5 кВт / 100 к.с.
Робочий об'єм 4,2 л
Тип охолодження рідинне
Крутний момент 400 Нм
паливо дизельне
Обсяг паливного бака 125 л


Бокове або заднє положення силової установки дозволяє використовувати машину повсюдно і підвищує її стійкість. Остання забезпечується завдяки великій масі двигуна, який виступає противагою.

Пересічена місцевість не стане перешкодою для роботи навантажувача, тому що він має оптимальний баланс, що дозволяє виконувати вантажно-розвантажувальні роботи на нерівному підставі.

Пристрій
Шасі виконано зварним і жорстким, проте маса його незначна. При цьому конструкція стійка до изгибающим і скручують навантажень. Стріловий механізм ДжиСиБи 535-95 оснащується цільним оголовком і високоміцної примикає цільної пластиною. Сама стріла складається з трьох секцій, має підвищену граничним вильотом і великою вантажопідйомністю. Максимальна висота вивантаження становить 9,5 м, а вантаж, який здатний підняти навантажувач - 3,5 т.

Ходова частина
За рахунок установки рами, окремі частини якої з'єднані за допомогою шарнірів, навантажувач JCB 535 володіє такою ж маневреністю, як і фронтальна техніка. Транспортування великовантажних матеріалів передбачає виникнення великих навантажень, що діють на ходову частину. Вони сприймаються опорами мостів, забезпечуючи баланс техніки і робочого органу.

Гранична швидкість переміщення становить 29 км / год або 33 км / год при роботі приводу 2/4.

гідросистема
Гідрошланг захищені від ушкоджень, тому що розташовані в тілі стрілового обладнання.

кабіна водія
Телескопічний навантажувач JCB 535 оснащені ергономічними кабіною з великим внутрішнім простором, що не властиво машинам даного класу. За рахунок великого кута огляду з кабіни забезпечується безпека робочих операцій, можливість маневрувати і працювати в умовах обмежених площ. Встановлюються системи безпеки FOPS і ROPS, які захищають кабіну і оператора від падаючих предметів і перекидання в разі підняття вантажу, що перевищує за масою вантажопідйомність техніки.

Сидіння водія і рульове колесо мають можливість регулювання під індивідуальні особливості оператора, що забезпечує додаткову зручність.


Наши партнеры

ГРІНХАРВЕСТ

Оставьте свой номер телефона и мы с Вами обязательно свяжемся!

Введите корректные данные