Купити оприскувач – найдоцільніше рішення

02-09-2016
Купити оприскувач – найдоцільніше рішення

Безпечна альтернатива авіаційному обприскуванню існує! І це обробка полів та сільськогосподарських угідь за допомогою причіпного чи самохідного сільськогосподарського оприскувача. Звернувшись до підприємства «Агро-Текс плюс», клієнт може купити цю надійну та продуктивну техніку від провідних світових виробників.

Оприскувач, на відміну від застарілих аналогів, абсолютно не залежить від погоди й навіть від часу доби, в який належить працювати. Завдяки GPS він може виконувати свої функції будь-коли. Оприскувач швидко окупає вкладені кошти вже на початковому етапі роботи. Так, ця незамінна машина у півтора рази знижує витрати на закупівлю хімічних препаратів!

Що отримує аграрій, який вирішив купити оприскувач?

Самохідні оприскувачі не зупиняє сезонне бездоріжжя, різкі зміни погоди, якими відрізняється наш сучасний клімат. Їх пневматичні колеса не пошкоджують рослини, не залишають колії, а у разі пошкоджень механізму техніці не загрожує тривалий ремонт і простої.

Аби отримати багатий врожай, не завадить купити оприскувач

Перед початком обпилення фахівці проводять справжню експертизу самого поля. Важливий не тільки вид рослини, але й стадія її визрівання, основний температурний режим, при якому вона розвивається, а також площа, клімат і погода. Лише після цього індивідуально визначається хімікат, необхідний саме цій рослині при існуючих умовах, і запускається в дію механізм оприскувача.

В результаті використання такої сільськогосподарської техніки кожна рослина здатна не просто вижити, а дати аграрію багатий врожай! Якщо Ви бажаєте підвищити врожайність завдяки оприскувачу, звертайтеся до фахівців ПП «Агро-Текс Плюс», які допомагають землеробам у придбанні високотехнічної та дійсно продуктивної техніки!


Наши партнеры

ГРІНХАРВЕСТ

Оставьте свой номер телефона и мы с Вами обязательно свяжемся!

Введите корректные данные