Пропонуємо купити борону

02-09-2016
Пропонуємо купити борону

 

Підготовка ґрунту до посіву – найважливіша та найбільш енергозатратна частина технологій обробітку сільгоспкультур. За оцінками вчених, вона становить 40-50 % всіх енерговитрат і 25 % людських витрат. Саме в цій частині витрат сьогодні намагаються заощадити аграрії багатьох країн. Допомагають їм у цьому кваліфіковані спеціалісти ПП «Агро-Текс плюс».

Купити борону – розумне рішення для передбачливого аграрія

Як показала багаторічна практика землеробства, існуюча в даний час класична технологія обробітку ґрунту із застосуванням відвального плуга не є ідеальною. Вона робить аграрія марнотратним і не дозволяє в достатній мірі зберігати ґрунтові ресурси.

Вихід з такого положення полягає у придбанні такого агрегату, як борона. Вона являє собою чотирикутну зв'язку з рядів коротких колів вістрями вниз, яку тягають по полю, розпушуючи при цьому землю. Поставляючи цей різновид техніки від провідних світових виробників техніки, ПП «Агро-Текс плюс» може цілком задовольнити потреби аграріїв.

Яку бажаєте купити борону – дискову чи ротаційну?

Дискова борона славиться тим, що завдяки напівсферичним вирізним дискам та оптимальній вазі вона бездоганно розпушує землю, утворюючи дрібні ґрунтові фракції у верхньому шарі. Цей потужний агрегат невибагливий до тяглових ресурсів, при цьому навіть при високій швидкості руху його продуктивність і якість обробки залишаються на висоті.

У сегменті ґрунтообробки слід, насамперед, відзначити коротку дискову борону і ротаційну борону в модульному виконанні. Особливістю першої є два ряди зубчастих напівсферичних дисків, завдяки яким борона працює на тій же глибині, що й дисковий культиватор, однак при цьому інтенсивність змішування та подрібнення ґрунту в такої машини набагато вищий. Більш висока, порівняно з культиваторами, робоча швидкість, та незначний рівень пробуксовки дозволяє короткій дисковій бороніпоказати високу продуктивність та не перетворити трактор у «пожирача палива».

Що ж стосується ротаційної борони нового покоління, то вона відрізняється перш за все великою кількістю дуже корисних характеристик. Наприклад, в деяких випадках за допомогою гідравлічного пристрою можна розблокувати транспортувальний замок складаної ротаційної борони. Досконалою є нині й система регулювання бічних щитів і настройки робочої глибини.

Механізм навішування ротаційної борони адаптований під сучасні, більш потужні версії тракторів. Крім того, ротаційна борона має опціональне гідравлічне регулювання робочої глибини: механізатор може, не покидаючи кабіну трактора, регулювати робочу глибину в залежності від ґрунтових умов.

Купити борону важливо кожному землеробу

Один з принципів правильного землеробства полягає у збагаченні ґрунту киснем, прибиранні бур'яну, а також можливості залишити 600-700 га землі під парами.

Що для цього потрібно? Розрівняти, розпушити та прибрати післяжнивні залишки! На це здатна борона – надійний і незамінний механізм, який завжди можна придбати у ПП «Агро-Текс плюс»!

 


Наши партнеры

ГРІНХАРВЕСТ

Оставьте свой номер телефона и мы с Вами обязательно свяжемся!

Введите корректные данные