Чому так потрібно придбати обприскувач до трактора?

02-09-2016
Чому так потрібно придбати обприскувач до трактора?

Рано чи пізно кожен аграрій стикається з необхідністю придбання оприскувача до трактора. В даному випадку природно постає питання: «Який оприскувач обрати?» Придбати надійне якісне обладнання для сільськогосподарської техніки можна при зверненні до кваліфікованих фахівців ПП «Агро-Текс плюс».

Чому так необхідно купити оприскувач до трактора?

Ринок сільськогосподарської продукції постійно розвивається, і виключно завдяки сучасним технологіям можливий успішний розвиток в цій галузі. Щоб отримувати високі врожаї тих чи інших культур, не обійтися без сучасних добрив і засобів захисту рослин.

В цей момент будь-якому сільгоспвиробнику доводиться обирати оприскувач до трактора, адже саме він дозволяє швидко, якісно та без зайвих клопотів вносити рідкі добрива та засоби захисту рослин. Сьогодні вибір таких пристроїв дуже різноманітний. Але як підібрати оптимальний варіант оприскувача під свої завдання, щоб немалі кошти не були витрачені даремно?

Який можна купити оприскувач до трактора?

У першу чергу необхідно зупинитися на групах обприскувачів, яких є всього три:

  • навісні;
  • причіпні;
  • самохідні.

Почнемо з навісного оприскувача до трактора. Як стає зрозуміло з самої назви, цей пристрій навішується безпосередньо на триточкову навіску трактора і зазвичай має невеликий об’єм (600-800 л) та невеликий робочий захват (12-18 метрів). Перевагами навісного оприскувача до трактора є:

  • можливість працювати з вітчизняними тракторами;
  • маневреність і нормальна середня швидкість;
  • дуже доступна ціна.

Однак такий вид обладнання має свої недоліки, адже через невеликий об’єм його продуктивність є також невеликою. Також його кліренс обмежений кліренсом трактора.

Причіпний оприскувач до трактора є найбільш популярним серед аграріїв. Він має більший робочий об’єм (2-4 м3), дозволяючи обробити більші площі без дозаправки паливом, а також володіє досить великою робочою шириною захвата штанги (24-36 м). При цьому переваги попереднього виду обладнання залишаються при ньому:

  • можливість використання з вітчизняними тракторами;
  • нормальна середня швидкість;
  • висока продуктивність.

Краще купити оприскувач до трактора навісний чи причіпний?

Для господарств, що обробляють площі від декількох десятків до тисячі гектарів (фермерські господарства/невеликі колективні господарства) цілком достатньо купити навісні оприскувачі до трактора (мінімум декілька одиниць). Що стосується середніх господарств (від 1000 до 5000 га), то для них доцільніше використовувати причіпнийоприскувач до трактора.

У ПП «Агро-Текс плюс» допомагають у виборі оприскувача кожному замовнику!


Наши партнеры

ГРІНХАРВЕСТ

Оставьте свой номер телефона и мы с Вами обязательно свяжемся!

Введите корректные данные