Трактор Caterpillar Challenger MT 865 C (Катерпиллер Челенджер 865)

Цена: 195 000 €

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ з Австрії.

  • Рік випуску 2013.
  • Напрацювання 3000 м /г.
  • Двигун Caterpillar C18 ACERT 18.1л. 525 к.с.
  • КПП: Caterpillar Powershift (16 вперед і 4 назад).
  • Місткість паливного бака - 1249 л.
  • В комплекті 3-х точкова навіска: категорії III-IV.Вантажопідйомність навіски: 8845 кг.
  • Шасі - гусеничне,залишок гусениці 95%.
  • Задній ВОМ.
  • Пропускна здатність гідравлічної системи - 223 л/хв.
  • Чотири пари гідровиходів.

Серія тракторів MT800B - це нове покоління потужних гусеничних тракторів від світового виробника Challenger відрізняється широким спектром пропонованої потужності на догоду вимогливим клієнтам.

Трактори серії MT800B ідеальні для робіт, що вимагають високої тягового зусилля, наприклад, при використанні глибокорозпушувача, широкозахватних культиваторів, дискових борін, пневматичних сівалок або причіпних скреперів. Флагманом нової серії є модель МТ875 - найбільш потужний із представлених на ринку серійно вироблюваних сільськогосподарських гусеничних тракторів.

Моделі тракторів MT865 і MT875 обладнані двигунами Caterpillar C18 ACERT, виготовлені за новітніми технологіями і відповідають вимогам контролю токсичності Tier III.

У стандартній комплектації трактори серії MT800B оснащені надійною і перевіреною трансмісією Powershift 16/4. Це не просто коробка передач колісного трактора, адаптована під гусеничний - вона була спеціально розроблена компанією Catterpillar® для гусеничних тракторів і здатна передати величезну потужність і крутний момент двигунів безпосередньо на гусениці. На сьогоднішній день це самі міцні та довговічні трансмісії в галузі.

У стандартній комплектації трактор Challenger МТ800В оснащений шірокоповоротним зчіпним брусом на роликових опорах з декількома режимами роботи. У «ручному» режимі оператор може використовувати функції керованого бруса, необхідні при роботі на схилах або ж при роботі з агрегатами зі зміщеним центром, коли необхідна компенсація бічних сил. "Плаваючий" режим може бути використаний для гасіння сил зсуву бруса вліво і вправо з програмованим зусиллям. Поворотна конструкція дозволяє легше маневрувати і копіювати контури поля. "Плаваючий" та "ручний" режими дозволяють оператору ефективно контролювати роботу трактора.

Стандартний гідравлічний насос продуктивністю 166 л / хв і опціонний насос продуктивністю 223 л / хв дозволяє вирішити найскладніші сільгосп завдання. Машини серії MT800B в стандартній комплектації оснащені чотирма електрогідравлічними золотниковими клапанами. На замовлення можуть бути встановлені 5-й і 6-й клапани, завдяки яким створюється тиск, що дозволяє використовувати обладнання з великими потребами в гідравлічній потужності.

Великий вибір опцій ходової частини, що включає 4 варіанти ширини гусениць і 3 варіанти ширини колії, дозволяє пристосувати трактор Challenger серії МТ800В для виконання всіх сільгосп робіт. Удосконалена система Mobil-Trac ™ забезпечує кращу прохідність і їздові якості при високих швидкостях і рухливості, поліпшену тягу і чинить менший тиск на грунт.

Управління всіма системами трактора здійснюється за допомогою центру управління трактора TMC (ексклюзивна розробка Challenger). Більш того, оператор отримує доступ до великого обсягу недоступною раніше інформації і може контролювати в режимі реального часу температуру, тиск, продуктивність і експлуатаційні характеристики, завжди обізнаний про поточний стан трактора і може на ходу змінювати налаштування для підтримки максимальної продуктивності агрегату. Нова функція дозволяє відстежувати натяг гусениць, попереджаючи оператора про те, що натяг кожної з гусениць досягає критичної позначки, вищою або нижчою.

Підвіска Opti-Ride ™ забезпечує плавний рух трактора по самій пересіченій місцевості. Чотири опорних ковзанки на напівнезалежною підвісці кожного візка рухаються незалежно один від одного, дозволяючи траку копіювати рельєф. Тяги стабілізаторів і пружини Marsh Mellow ™ ізолюють поперечну балку від шасі. Права та ліва візки, що рухаються незалежно один від одного, дозволяють трактору плавно долати перешкоди.


В кабіні трактора серії MT800B оператор знаходиться в обстановці класу «люкс». Ергономічний дизайн кабіни забезпечує оператору комфортне багатогодинне перебування під час польових робіт. Конструкції стандартного сидіння з пневматичною підвіскою або нового, що встановлюється на замовлення сидіння VRS Deluxe, забезпечують максимальний комфорт будь-якого оператора і зручний доступ до всіх блоків управління.

Додаткова супутникова система навігації Auto-Guide ™, використовуючи передові технології GPS, направить Ваш трактор по полю з більшою точністю і на більш високих швидкостях. Це особливо цінно в темний час доби або в умовах обмеженої видимості. Система навігації Auto-Guide ™ дозволяє управляти трактором без допомоги оператора, прокладаючи паралельні гони, при цьому забезпечуючи більшу продуктивність. Система Auto-Guide ™ повністю інтегрована в мережу Intellitronics ™.


Наши партнеры

ГРІНХАРВЕСТ

Оставьте свой номер телефона и мы с Вами обязательно свяжемся!

Введите корректные данные